Opinie o Nas

Tapczany 

Prezentujemy komfortowe i estetyczne tapczany dla dzieci i młodzieży. Wszystkie oferowane meble tego typu zostały wykonane z solidnych materiałów, dlatego zapewniają możliwość wieloletniego użytkowania, bez pojawiających się oznak zużycia. Zastosowano w nich połączenie materaców bonellowych z pianką. To właśnie sprężyny typu bonell gwarantują trwałość łóżka, dzięki czemu materace uchodzą za najwytrzymalsze. Sprężynowa konstrukcja wpływa także na elastyczność, dzięki czemu kładąc się na materac, czuje się idealne dopasowanie do ciała, a co za tym idzie – przyjemniejszy sen. Sprężyny bonell są dość twarde, dlatego w tych meblach wykorzystano również materiał piankowy. Zwiększa on miękkość, a także wprowadza dodatkowe wsparcie dla kręgosłupa i mięśni. Dzięki temu ciężar rozkłada się równomiernie, co zwiększa wygodę leżenia.

Wysokiej jakości tapczany  

Bonellowe tapczany są niezwykle ekonomicznymi rozwiązaniami. W tym przypadku jednak niski koszt nie oznacza gorszej jakości. Wypełnienie piankowe likwiduje efekt punktowego nacisku, poprawiając komfort spania. Dzięki temu oferowane tapczany do spania dostępne są w atrakcyjnych cenach, a  jednocześnie stwarzają warunki do bezpiecznego dla ciała odpoczynku. 

Czytaj więcej

Tapczan dziecięcy

W ofercie dostępny jest niewielkich rozmiarów łóżko tapczan dla dziecka PEPE, który bez trudu można ustawić praktycznie w każdym pomieszczeniu, by zapewnić wystarczającą przestrzeń do spania. Szerokość tego mebla wynosi 95 cm, dlatego nie zajmuje on wiele miejsca w pokoju i świetnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach. Jest to tapczan jednoosobowy na sprężynach wypełnionych pianką. Model wyposażony jest w pojemnik na pościel pozwalający na niewidoczne jej przechowywanie. 

Tapczan młodzieżowy

W katalogu prezentujemy również dwa tapczany młodzieżowe KELO, których powierzchnia do spania ma szerokość 200 cm. Teoretycznie są to tapczany jednoosobowe, jednak, dzięki dużemu rozmiarowi, każdy z tych modeli może być z powodzeniem używany również jako tapczan dwuosobowy. Meble wyposażono w podłokietniki oraz poduszki do podparcia pleców, dlatego zapewniają one także możliwość wygodnego siedzenia. Pod materacem znajduje się komora przeznaczona do przechowywania pościeli. 

Elegancki tapczan do spania

Dużą zaletą prezentowanych tapczanów jest ich estetyczny wygląd. Wszystkie modele zostały obite przyjemną w dotyku tkaniną. Tapczany jednoosobowe dziecięce dostępne są w dwóch odcieniach koloru szarego, a tapczan młodzieżowy można nabyć w wersji szarej z błękitnym lub szarym podłokietnikiem. Dobrze prezentują się ozdobne nicie, którymi wykonano szwy łączeniowe. 

Tapczany z naszej oferty są niewątpliwie uniwersalne. Dzięki prostym kształtom pasują zarówno do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, jak i do pokoi nowoczesnych. Neutralna kolorystyka sprawia, że można je zestawiać z różnymi barwami ścian. Olbrzymią zaletą są nóżki, na których opierają się łóżka. Dzięki takiemu rozwiązaniu meble wyglądają lekko i subtelnie. Co więcej, wizualny efekt lekkości powiększa optycznie pomieszczenie. Dlatego tapczany młodzieżowe świetnie sprawdzą się w małych mieszkaniach.